3 تیر 1403 04:31

جلسه رییس کل بانک مرکزی با مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی ارگ جدید و مدیران خودروسازی مدیران

مطالب مرتبط
آقای مهندس هادی شهسوارپور مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی ارگ جدید روز دوشنبه مورخ ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ به همراه معاونین، مدیران و کارشناسان این منطقه از پروژه های عمرانی درحال اجرا از جمله احداث مدارس، ساختمان سردرب گمرک و بازسازی ساختمان های هتل ارگ جدید و سایر طرح ها بازدید کرد و از نزدیک در جریان پیشرفت فیزیکی این پروژه ها قرار گرفت.

آنچه در این مقاله خواهید خواند

دوم بهمن ماه موسی غضنفرآبادی نماینده مردم شهرستان های شرق استان کرمان به همراه هادی شهسوار پور مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی ارگ جدید و بهرام شریعت مدیرعامل شرکت خودروسازی مدیران و جک لی شریک چینی این شرکت با رئیس کل بانک مرکزی دیدار کردند.
در این دیدار مسائلی پیرامون مشکلات ارزی خودروسازان ،تسهیلات بانکی ،افزایش تخصیص ارز به منطقه ویژه اقتصادی ارگ مطرح گردید.
بنا بر گزارش دفتر آقای غضنفرآبادی، فرزین رییس بانک مرکزی در مورد مشکلات خودروسازان قول مساعد داد که‌ باعث رضایتمندی حاضرین گردید.
در این دیدار مدیرعامل ارگ جدید و نماینده منطقه از رئیس کل بانک مرکزی دعوت کردند که به بم سفر کند تا هم از شهرستانهای شرق و هم از مجموعه منطقه ویژه اقتصادی ارگ جدید و فعالیت های اقتصادی در آن بازدید کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *